SP Gogolice

BÓG, HONOR, OJCZYZNA

PATRONAT HONOROWY

DYPLOMY

Logo szkoły

Tablica pamiątkowa nadania imienia szkole

PROGRAMY

PROGRAM DLA SZKÓŁ, ŚNIADANIE DAJE MOC, BEZPIECZNA SZKOŁA, ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ, AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA, MLEKO W SZKOLE, SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

CERTYFIKATY

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

ŻYCZENIA WIELKANOCNEKolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!Przypominamy, że wiosenna przerwa świąteczna trwa od 13 do 18 kwietnia 2017r.

DZIEŃ ZDROWIA

DZIEŃ ZDROWIAW kwietniu na całym świecie obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia, w naszej szkole przeciągnął się do całego Tygodnia Promocji Zdrowia.
W dniach 3 - 10 kwietnia 2017 roku w obchody Tygodnia Zdrowia z bardzo dużym zaangażowaniem włączyło się wielu nauczycieli różnych specjalności, którzy w ramach swojego przedmiotu lub prowadzonych zajęć przeprowadzali ciekawe lekcje, zajęcia pozalekcyjne, konkursy plastyczne, literackie, inscenizacje, projekty językowe, mające na celu promowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz zwrócenie uwagi na zasady racjonalnego odżywiania się, a także na aktywność fizyczną wśród dzieci i dorosłych.

Życzenia Wielkanocne od Pana Burmistrza

Życzenia Wielkanocne od Pana Burmistrza

Polsko-Niemiecki Festiwal Kultury i Sportu - Trzcińsko-Zdrój 2017

Polsko-Niemiecki Festiwal Kultury i Sportu - Trzcińsko-Zdrój 2017Trzcińskie Centrum Kultury jest organizatorem Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury i Sportu - Trzcińsko-Zdrój 2017
W programie między innymi:
III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów pod nazwą "Szlakiem średniowiecznej Architektury"
Marsz Nordic Walking
Biegi dla dzieci i młodzieży szkolnej - podajemy link -Link
Konkurs Fotograficzny - podajemy link Link
Konkurs Plastyczny - podajemy link -Link

TYDZIEŃ ZDROWIA

TYDZIEŃ ZDROWIAOd poniedziałku (03 kwietnia 2017r. - 07 kwietnia 2017r.) trwa Tydzień Zdrowia. Uczniowie poszczególnych klas wykonują przydzielone zadania promujące zdrowy styl życia. Organizatorem jest Pani Monika Sidorczuk. Podsumowanie Tygodnia Zdrowia 10 kwietnia. Jak zawsze zdjęcia w galerii.

DNI OTWARTE SZKOŁY -relacja

DNI OTWARTE SZKOŁY -relacjaW dniach: 27- 28 marca 2017 r. odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. W ramach tychże Dni nauczyciele przeprowadzili lekcje otwarte: z języka polskiego ( L. Karpińska), matematyki ( Cz. Postawa), wychowania fizycznego ( P. Rosadziński) . W holu szkoły można było obejrzeć wystawę plastyczną prac dzieci, dyplomy otrzymane za osiągnięcia naszych uczniów w I półroczu oraz kronikę szkolną. Chętni mogli zwiedzić szkołę, obejrzeć klasy, bibliotekę, pracownię komputerową oraz całe otoczenie szkoły.

Wyjazd do kina na musical Piękna i Bestia

Wyjazd do kina na musical Piękna i BestiaWyjazd do kina na musical „ Piękna i Bestia”
30 marca 2017r. o godz. 9.00 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: Agatę Romańczuk, Lidię Karpińską i Elżbietę Tracz wybrali się na wycieczkę do Multikina „ Galaxy” w Szczecinie na musical pt. „ Piękna i Bestia”. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy pięknej dziewczyny , Belli i tego, który ją więził, czyli Bestii.
Rolę Belli zagrała Emma Watson, znana z serii filmów o Harrym Potterze, gdzie z kolei wcieliła się w postać czarownicy Hermiony.

Dzień Teatru

Dzień Teatru03 kwietnia 2017r. o godz.12:10 odbył się apel w związku z Dniem Teatru. Została przypomniana historia teatru a uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali krótkie scenki teatralne. Przedstawienie przygotowała Pani Agata Romańczuk
Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczyć można w galerii zdjęć.

Żywa lekcja historii. Życie i kultura w średniowieczu

Żywa lekcja historii. Życie i kultura w średniowieczu16 marca 2017r. o godz. 11.30 uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziść udział w nietypowej lekcji historii.

TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGOPrzypominamy, że trwają zapisy dzieci do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.

SPOTKANIE Z RODZICAMI

SPOTKANIE Z RODZICAMI
Wygenerowano w sekund: 0.04
144,668 unikalne wizyty