SP Gogolice

BÓG, HONOR, OJCZYZNA

PATRONAT HONOROWY

DYPLOMY

Logo szkoły

Tablica pamiątkowa nadania imienia szkole

PROGRAMY

PROGRAM DLA SZKÓŁ, ŚNIADANIE DAJE MOC, BEZPIECZNA SZKOŁA, ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ, AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA, MLEKO W SZKOLE, SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

CERTYFIKATY

Powitanie

WITAJ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

1055. rocznica Chrztu Polski

1055. rocznica Chrztu Polski14 kwietnia obchodzimy 1055 rocznicę Chrztu Polski. Za symboliczną datę Chrztu Polski uznaje się Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r.
Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Książę Mieszko I został ochrzczony prawdopodobnie w Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r., zgodnie z ówczesnym zwyczajem w nocy oczekiwania na Zmartwychwstanie Pańskie. Relacje i źródła historyczne dotyczące Chrztu Polski są skromne, dlatego wiele kwestii w tym zakresie to hipotezy historyków. Dodatkowe informacje znajdziecie klikając w Link

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Informacje o wydarzeniach katyńskich znajdziecie klikając w Link

Dalsze obostrzenia dla zahamowania pandemii


Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące obostrzenia. Więcej informacji na stronie www.kuratorium.szczecin.pl

Przypominamy - OBOSTRZENIA w związku z pandemią COVID-19Przypominamy, że do 9 kwietnia 2021 r. szkoła będzie zamknięta dla wszystkich uczniów. Wszyscy, łącznie z oddziałem przedszkolnym będą pracowali zdalnie. Konsultacje dla uczniów klas ósmych będą się odbywały zdalnie wg kalendarza na TEAMS.

WIELKANOCNE ZYCZENIA

WIELKANOCNE ZYCZENIA

Sukces uczniów naszej szkoły w powiatowym konkursie plastycznym.

Sukces uczniów naszej szkoły w powiatowym konkursie plastycznym.
W dniu 29.03.2021 r. w Trzcińskiej Bibliotece, odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego pn. “Jak sobie radzić z emocjami, nie szkodząc innym?”.
Laureatami w kategorii przedszkolaki zostali:
Maja Bączek, Kacper Mazurkiewicz, Filip Cyliński,
W kategorii klas IV-VI
Jakub Koch oraz Jan Kozakiewicz
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Prace uczniów można zobaczyć klikając w Link

Dzień Teatru w szkole

Dzień Teatru w szkole


„…Bo w teatrze, w teatrze, w teatrze
czarodziejskie jest to na co patrzę.
Gdy się tylko podnosi kurtyna
to od razu czar działać zaczyna…”
Z okazji przypadającego 27 marca, Międzynarodowego Dnia Teatru, przedszkolaki uczciły to święto. Najpierw, rozwiązując kilka zagadek wykazały się znajomością terminów teatralnych. Potem pięknie zaprezentowały swoje zdolności aktorskie i wokalne. Jak na prawdziwych aktorów przystało nie obyło się bez sesji zdjęciowej na tzw. …ściance . Wszyscy znakomicie się bawili.
Również uczniowie z kl.VI pomimo tego, że nie mogli wystąpić w szkole, przygotowali z wykorzystaniem platformy Teams , w ramach zajęć Koła teatralnego inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt. "Żuk".
Zapraszamy do zobaczenia zdjęć i filmów na naszej stronie FB. Kliknij Link

Uwaga Rodzice ! Nowe obostrzenia w związku z pandemią Covid-19Od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. szkoła będzie zamknięta dla wszystkich uczniów. Wszyscy, łącznie z oddziałem przedszkolnym będą pracowali zdalnie. Konsultacje dla uczniów klas ósmych nie będą się odbywały.

Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 1 kwietnia (czwartek) do 6 kwietnia (wtorek) 2021r.

Po numerem telefonu 800 080 222 znajduje się całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz nauczycieli. Jeśli masz problemy i potrzebujesz z kimś porozmawiać możesz zadzwonić pod podany wyżej numer.

Sukces uczniów naszej szkoły w gminnym konkursie plastycznym "Portret Pani Wiosny"

Sukces uczniów naszej szkoły w gminnym konkursie plastycznym "Portret Pani Wiosny"
W dniu 23.03.2020 r. w Trzcińskim Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju, odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego pn. „Portret Pani Wiosny”. Na Konkurs nadesłanych zostało 137 prac w trzech kategoriach wiekowych.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Barbara Orzechowska klasa I (kategoria klasy I-III)
Jakub Koch klasa IV (kategoria klasy IV-VI)
Wyróżnienia zdobyły:
Nadia Deptuła z Oddziału Przedszkolnego
Hania Purgal kl.I
Wszystkie prace można zobaczyć na naszej stronie FB kliknij Link
Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów ❤
Prace wykonane pod kierunkiem: Barbary Dybczak, Iwony Purgal, Agaty Romańczuk.

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNAWielkanoc, czyli Zmartwychwstanie Pańskie jest świętem upamiętniającym zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. W roku 2021 święto przypada na 4 kwietnia (niedziela) i 5 kwietnia (poniedziałek). Marzec / Kwiecień 2021 W Polsce święta Wielkanocy są dniami wolnymi od pracy, a w kalendarzu szkolnym od 1 kwietnia do 6 kwietnia jest zaplanowana wiosenna przerwa świąteczna.
Niech te święta będą pełne szczęścia i Bożego Błogosławieństwa.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE


Rekolekcje wielkopostne to szczególny czas, który pozwala lepiej i głębiej przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. To właśnie podczas rekolekcji zgłębiamy mękę Chrystusa i uświadamiamy sobie prawdy, o których na co dzień często zapominamy, żyjąc w zamknięciu i codziennych trudnościach.

Rekolekcje dla uczniów naszej szkoły poprowadzi ks. Paweł Błasiak 29-31 marca (poniedziałek-środa), godz. 10:00 - 12:00.
Cykl trzech spotkań wielkopostnych odbędzie się on-line na aplikacji Microsoft TEAMS.

W godzinach rannych do 10:00 lekcje odbywają się zgodnie z planem.
Wygenerowano w sekund: 0.05
144,656 unikalne wizyty